Popularne Gry

Kryształowa Świątynia
Świątynia Lasu
Świątynia Światła
Świątynia Lodu

Polecane Gry

Świątynia Światła

Świątynia Światła

Played : 54 time

Świątynia Lodu

Świątynia Lodu

Played : 55 times

Świątynia Lasu

Świątynia Lasu

Played : 30 times

Twincat Wojownik

Twincat Wojownik

Played : 146 times

Twincat Warrior 2

Twincat Warrior 2

Played : 81 times

Twincat Warrior 2

Twincat Warrior 2To u nas nasi starzy przyjaciele Twincats słodkie i puszyste. Tym razem u nich nową podróż w mrożonych jaskiniach. W tym nowym świecie lód wszędzie, na drogach jest ślisko, zimno i wszystko jest białe jak w bajce. Twincats surową celem jest, aby przejść przez wszystkie poziomy i uzyskać wszystkie monety na drodze. Ma 40 poziomów w grze i wszystko jest jak nowy quest z niebezpieczeństwem, nieoczekiwane chwytami i cenne trofea. Ta gra jest dla dwóch graczy, grać z przyjaciółmi i pomagać sobie nawzajem i mechanizmów obrotowych, naciskając przyciski, aby kontynuować, aby przejść dalej. W tej grze musisz trzymać się z dala od dwóch rzeczy wody i ostry lód może to doprowadzić do śmierci bohatera oraz poziom rezygnacji w wyniku. Na niektórych poziomach można znaleźć broń, która może poruszać się po prawej stronie platformy. Wykorzystaj wszystkie zalety gry i cieszyć się grą. Jeśli podoba ci się ta gra, zagraj w ogień i woda w świątyni lodu.

Control:

Blue Twincat is operated with arrow-keys; orange Twincat is operated with letters A, W, D. For using the cannon press arrow down if you are playing blue cat and letter S if you are playing an orange one.

Rating:

Ads:

All Games

  Copyright © 2016-2024 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.