Popularne Gry

Kryształowa Świątynia
Świątynia Lasu
Świątynia Światła
Świątynia Lodu

Polecane Gry

Świątynia Światła

Świątynia Światła

Played : 54 time

Świątynia Lodu

Świątynia Lodu

Played : 55 times

Świątynia Lasu

Świątynia Lasu

Played : 30 times

Twincat Wojownik

Twincat Wojownik

Played : 146 times

Twincat Warrior 2

Twincat Warrior 2

Played : 81 times

Świątynia Lasu

Świątynia LasuJest to gra dla dwóch graczy. Jednak jedna osoba może odgrywać obie role. Masz ogień, który musi zbierać kryształy czerwone i trzymać się z dala od wody na niebiesko. Jego silna strona-odporność na czerwonej lawy. Jego partner-woda-ona zbiera niebieskie kryształy, przechodzi myśl, błękitna woda, ale traci życie, dotykając ognia. Na swojej drodze mogą również spotkać się z zielonej błocie to śmiertelnie niebezpieczne dla obu z nich.

Przejść poziom, znajdziesz niektóre z przeszkód, których nie można uniknąć bez pomocy innego bohatera - to wciągająca gra dla dwóch graczy! Oni zawsze muszą pomagać sobie nawzajem.

Dla sprzyjać poziomu obu elementów muszą spełniać drzwi swojego koloru.

Kartę poziomu ma kształt drzewa. Istnieją poziomy trzech typów na nim. Pierwszy hex Typ. Trzeba się spieszyć, ponieważ czas jest ograniczony, więc postaraj się, aby dostać się do drzwi tak szybko jak to możliwe. Drugi trójkąt Typ. Jest to najbardziej prosta, trzeba zarządzać obiema postaciami jednocześnie. Trzeci Typ-romb. Tutaj należy uzyskać zielony kryształ i dostać się do drzwi.

Control:

Przyciski strzałek w Fireboy, Watergirl używają A, D i W.

Rating:

Ads:

Przejście:

All Games

  Copyright © 2016-2024 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.