Popularne Gry

Kryształowa Świątynia
Świątynia Lasu
Świątynia Światła
Świątynia Lodu

Polecane Gry

Świątynia Światła

Świątynia Światła

Played : 54 time

Świątynia Lodu

Świątynia Lodu

Played : 55 times

Świątynia Lasu

Świątynia Lasu

Played : 30 times

Twincat Wojownik

Twincat Wojownik

Played : 146 times

Twincat Warrior 2

Twincat Warrior 2

Played : 81 times

Śmieszne Zające

Śmieszne ZająceDwie zabawne króliczki, poszukiwacze przygód i zabawy. Podróż przez magiczne światy i być zawsze głodny, spróbuj coś zjeść. Najczęściej są to owoce, ciasta i słodycze. Możesz zobaczyć mapę odległego królestwa na początku gry. Istnieją różne specjalne miejsca na nim: gospodarstwo, lodową kulę, wyroby z bambusa plantacji i tak dalej. Wszystkie te miejsca są poziomy, i można wybrać dowolną z nich, aby zakończyć. Jeden poziom zawiera wiele różnych poziomów, więc nie martw się, to będzie dla ciebie za mało, aby grać. Na każdym poziomie będziesz widzieć różnych stworzeń, jak żywych owoców i warzyw, roboty, śmieszne zwierzęta. Każda z nich może zamienić się w coś do jedzenia i smaczne; po prostu trzeba wysadzić ich z bańki magicznego królika. Podczas gry te pęcherzyki zmieniają swój kolor i zachowanie. Niebieski-to pierwsze, co możesz mieć, oni po prostu zwykłe. Czerwony zakres powiększenia wybuchu. Zielony może wybuchnąć, gdy dostali się do wroga. Pomarańczowy może być попинали i niebieski mogą być wyrzucane. Na końcu każdego poziomu musisz pokonać opiekun poziom lub szefa. Możesz grać w tę grę sam lub z przyjacielem jest jako pojedynczy jak i podwójny tryb. Więc idź i prawidłowo karmić króliki!

Control:

if a single player keys A,D for moving; W for jumping and space bar to throw a bubble. If two players a blue bunny moves with A,D; jumps with W and throws bubbles with space bar. Pink bunny moves with key-arrows and throws bubble with numpad zero.

Rating:

Ads:

All Games

  Copyright © 2016-2024 FireBoyWaterGirl.us | NinoFuegoyNinaAgua.com | FeuerWasserSpiele.de | Ogien-Woda.com | Ates-ve-Su.com.